KURS NA PRAWO JAZDY KATEGORIA B, B+E

SAMOCHÓD OSOBOWY

Kurs na kategorię B prowadzimy na naszych Skodach Citigo, które podstawiamy naszym kursantom na egzamin państwowy. Dzięki temu zdajesz egzamin na pojeździe który dobrze znasz – dokładnie ten, którym uczyłeś/uczyłaś sie na kursie. Oszczędza to wiele stresu zupełnie niepotrzebnego na egzaminie. Nasze pojazdy są zawsze odpowiednio przygotowane, aby zapewnić Tobie komfort oraz bezpieczeństwo, a instruktorzy zawsze są do Twojej dyspozycji. 

Przygotowujemy również ofertę szkolenia na pojazdach z automatyczną skrzynią biegów, każdy z naszych podopiecznych z kursu podstawowego (na manualnej skrzyni biegów) bedzie miał możliwość odbycia 5 godzin szkolenia na automacie 🙂


Tym się uczysz i tym zdajesz

Ósemka to dobry wybór

Dlaczego możesz być pewny, że szkoła jazdy Ósemka to dobry wybór?

Podsumujmy, co Ci oferujemy:

Opiekę certyfikowanych instruktorów o wieloletnim doświadczeniu

Profesjonalne podejście do kursanta

Nacisk na rozwój praktycznych umiejętności

Bezpłatny, nieograniczony dostęp do testów teoretycznych z poziomu platformy elearningowej

Doskonałe warunki nauki: ogromny bezpieczny plac manewrowy

Szkolenia przeprowadzane na pojazdach takich samych, jak te, używane podczas egzaminów

Najwyższej jakości, bezpieczny i regularnie serwisowany sprzęt:

  • Skoda Citigo Hatchback
  • Suzuki Swift
  • BMW Serii 1 z automatyczną skrzynią biegów

Elastyczne godziny zajęć

Wysoka statystyka zdawalności:

Powinno Cię zainteresować, że kursanci szkoły jazdy Ósemka  notują ponadprzeciętny poziom zdawalności egzaminów.

Czasem latamy bokiem