OFERTA

Nasza szkoła nauki jazdy to miejsce, gdzie możesz zdobyć prawo jazdy na każdą kategorię, jaką tylko sobie wymarzysz! Oferujemy kursy na kategorie AM, A1, A2, A, B, C, CE, BE oraz D, dzięki czemu każdy kursant znajdzie u nas coś dla siebie.

Posiadamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę instruktorów, którzy prowadzą zajęcia teoretyczne i praktyczne w sposób indywidualny i zindywidualizowany. Każdy z naszych instruktorów ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu jazdy oraz wyjątkową wiedzę z zakresu kultury drogowej i przepisów ruchu drogowego.

W naszej szkole nauki jazdy możesz liczyć na elastyczny grafik zajęć, dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości czasowych. Nasi instruktorzy są w stanie dostosować tempo nauki do Twojego poziomu zaawansowania, dzięki czemu nauka jazdy staje się łatwiejsza i przyjemniejsza.

Posiadamy także nowoczesny sprzęt oraz samochody wyposażone w najnowsze systemy bezpieczeństwa, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa na drodze. Dzięki nam zdobycie prawo jazdy stanie się dla Ciebie nie tylko przyjemnością, ale także łatwe i bezpieczne.

Zapraszamy do zapisania się na kursy w naszej szkole nauki jazdy i rozpoczęcia swojej przygody z jazdą na drodze!

Tym się uczysz i tym zdajesz

SAMOCHÓD OSOBOWY

Profesjonalne kursy pod okiem doświadczonych instruktorów.
Kat.: B, B AUTOMAT

MOTOCYKL

Profesjonalne kursy pod okiem doświadczonych instruktorów.
Kat.: AM, A2,A1,A

CIĘŻARÓWKA

Profesjonalne kursy pod okiem doświadczonych instruktorów. .
Kat.: C,C+E, B+E, D

PLAC I SPRZĘT

10.000 m2 bezpiecznego placu manewrowego
Serwisowany sprzęt
Wyposażenie i stroje

TESTY I WYKŁADY

Kursanci naszej Szkoły otrzymują bezpłatny dostęp do pełnej bazy pytań egzaminacyjnych oaz wykładów on-linie.

WYJAZDY I TRENINGI

Chcesz z nami potrenować lub pojechać na wyjazd motocyklowy? Skontaktuj się z nami i zobacz jak to robią profesjonaliści.