PLAC MANEWROWY I SPRZĘT

Nasze motocykle nauka nauka jazdy kat a ciechanów

Serwisowane pojazdy

W taborze naszej szkoły mamy gamę motocykli od 125 do 700 ccm. Zawsze dostosowujemy jego rozmiar do etapu szkolenia i umiejętności Kursanta. Cały sprzęt jest regularnie serwisowany i poddawany starannej kontroli dla Waszego komfortu oraz bezpieczeństwa.

Wychodząc na przeciw naszym kursantom, w celu zredukowania stresu egzaminacyjnego  umożliwiamy zdawanie egzaminu na wybranym z ósemkowej floty motocyklu, na którymi prowadzone było szkolenie.
W  takiej sytuacji podstawiamy motocykl na egzamin oraz odbieramy go.

szkola jazdy Osemka plac manewrowy

Plac manewrowy

Wszystkie zadania egzaminacyjne wykonujemy na ogromnym i bezpiecznym placu manewrowym, którego podłoże jest odpowiednio przygotowane: utwardzone, czyste i gładkie. Podczas nauki kursant ma skupić się całkowicie na zrozumieniu i wytrenowaniu manewrów oraz posiąść pełną umiejętność panowania nad kierownicą. My stwarzamy mu do tego warunki.

Plac jest ogrodzony i wyłączony z ruchu innych pojazdów niż szkoleniowe.
Mamy wystarczająco dużo miejsca aby rozpędzić motocykl do wymaganych 50 km/h przy omijaniu przeszkody i bezpiecznie go wyhamować. Wykonywanie ćwiczeń zawsze nadzoruje Instruktor, który podczas zajęć zawsze jest do dyspozycji Kursanta.

Bezpieczne stroje

Dbamy o bezpieczeństwo. Kaski, kurtki, rękawice są u nas obowiązkowym ekwipunkiem kursanta. Przyzwyczajamy od początku do odpowiedzialności za siebie i swoich pasażerów. Każdy z Kursantów naszej szkoły może korzystać z dostępnych w Ósemce kasków ochronnych, rękawic, ochraniaczy oraz kurtek motocyklowych z ochraniaczami. Dysponujemy szeroką rozmiarówką więc bez wątpienia każdy dobierze coś dla siebie. Wymagamy, aby każdy Kursant miał w czasie jazd długie spodnie.

Jeśli wolisz zakupić własny strój i kask chętnie doradzimy Ci w co warto zainwestować pieniądze, tak abyś nie przepłacił za swoją nieznajomość rynku albo nie kupił bubla.

Nowoczesne technologie

Szkolimy z wykorzystaniem najnowszej technologii. Posiadamy system pomiaru prędkości na poszczególnych zadaniach – działający dokładnie tak, jak na egzaminie w WORD. Do komunikacji, używamy urządzeń renomowanych urządzeń najwyższej klasy – firmy Midland® tak, aby mieć pełen komfort oraz możliwośc bezpiecznego szkolenia.
Ucząc się w naszej szkole masz pewność, że spełnisz kryteria egzaminacyjne, a egzaminator w żadnym momencie egzaminu nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem!

Wypożyczalnia

Dajemy również możliwość wypożyczenia od nas motocykli na tor lub na wszelkiego rodzaju wypady motocyklowe. Dla naszych kursantów obowiązują specjalne ceny 🙂